February 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Calendar Calendar

Latest topics
» אזכרה לד"ר פורן
Today at 13:56 by הירשנברגר

» כנסו חשוב שתדעו את זה
Today at 08:36 by אורח

» דרושה נציגת שירות - עבודה בגינות שומרון
13/2/2017, 15:35 by נטע כהנים

» דירה להשכרה בגינות שומרון :)
10/2/2017, 19:55 by דניאל

» דרוש/ה נציג/ה לשירות לקוחות בחברתנו
28/1/2017, 13:00 by אורח

» יחידת דיור באלוני שילה
17/1/2017, 17:52 by ניר

» דרושים עובדים מכל הארץ לעבודה בחברות הייטק geuslhightech@gmail.com
14/1/2017, 14:02 by אורח

» ספרים למכירה
10/1/2017, 03:33 by מורן עמנואל

» מוצרי בריאות וטיפוח של חברת FOREVER - בקרני שומרון!
2/1/2017, 22:17 by אורח

» מוצרי בריאות וטיפוח של חברת FOREVER - בקרני שומרון!
2/1/2017, 22:08 by אורח

» יחידת דיור להשכרה
30/12/2016, 17:37 by דורית ויספיש

» יח' דיור להשכרה
25/12/2016, 16:07 by ilan240664

» חברה לניקוי שטיחים וספות כאן בקרני שומרון !
23/12/2016, 19:16 by אוריאל שוורץ

» שלום אנחנו מחפשים עובדים עם מרץ לעבודה בשירות לקוחות
17/12/2016, 07:16 by אורח

» אזכרה וגילוי מצבה-בת שבע קהת
7/12/2016, 01:04 by yehuda

» נרות חנוכה למכירה
4/12/2016, 22:15 by אורח

» מחפשים חברת הובלה מקצועית העוסקת בתחום הובלות דירות והובלות משרדים ?
1/12/2016, 17:18 by אורח

» מורה לאנגלית
1/12/2016, 01:49 by yehuda

» חדש בקרני! רכבים להשכרה!
24/11/2016, 21:41 by אורח

» יחידת דיור להשכרה
16/11/2016, 22:02 by אורח

חיפוש

Display results as :

Rechercher Advanced Search

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Social bookmarking

Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

שתף את הכתובת של פורום קרני שומרון והוסף סימניה

למה להרוס דבר טוב?! - אירועי ליל יום העצמאות שלא יהיו

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא Go down

למה להרוס דבר טוב?! - אירועי ליל יום העצמאות שלא יהיו

הודעה by אלחנן שורץ on 24/4/2014, 23:37

מאז היווסדו, מנהג היה בישובנו כי בהתקדש ליל חג, בתפר שבין יום הזיכרון ליום העצמאות מציינים בתפילה ובטקסים את נס הקמת מדינת היהודים. בתחילה היו מתכנסים לתפילה חגיגית בבתי הכנסת, ולאחריה היו יוצאים אחר כבוד לטקס בבמה מרכזית.

הימים ימי אביב, הלילות קצרים והימים ארוכים. תפילת ערבית החגיגית ציינה את התקדש החג ואת המעבר החד, חד מידי לפעמים, מתוגת יום הזיכרון לשמחת יום העצמאות.

יהיו בודאי מי מזקני הישוב שיזכרו את ציון שנות ה-30 למדינה, הישוב הצעיר שאך נוסד עוד נאבק על קיומו וצביונו, תקציב לא כל כך היה, אך את ציון עצמאות המדינה לא שכחו.

עם השנים גדל הישוב ונוספו לו גבעות ושכונות, ציון החג בתפילה בבתי הכנסת נשאר, אך המרחק מבתי הכנסת לבמה המרכזית הלך וגדל. כבר קשה היה לצאת מבית הכנסת ולעבור לבמה, התושבים הזדקנו, ילדים צעירים ונכדים נולדו ופחת מספר המשתתפים בטקס המרכזי.

אבל אז הבריק רעיון, מישהו הציע כי "ברוב עם הדרת מלך" ואין טוב מלקיים תפילה מרכזית באיחוד קהילות ובקירוב לבבות. תפילה שתמוזג אל הטקס המרכזי.
הרעיון קנה לו מקום בלבבות התושבים. מי ברכב, מי ברגל, מי בעגלה ומי בזמן קריב הגיעו כולם לומר הלל על המדינה ואמן על היזמה. צינת ליל החג לא העיבה על שמחת התושבים כולם בירכו על הרעיון, דתיים וחילוניים, יושבי בית המדרש ומבקרים בהיכלו, כולם חברו יחדיו מי מהם להתפלל ומי מהם להדליק משואה לתפארת מדינת ישראל.

אמנם, במהלך השנים, היו ליצים שטענו על עלויות המתנפחים ועל מקום הצבתם, אמנם נשמעו טרוניות על איכות המופעים ועל תכנם, אמנם היו שטענו כי העלויות גבוהות והיו שטענו כי לא הושקע מספיק. כך זה שני יהודים, שלושים דעות. אבל רבים הסכימו כי היוזמה לתפילה מרכזית ברוב עם ולאיחודה עם הטקס, ברוכה היא.  

אבל אז הגיעו "חכמים" שנבהלו מכמה אלפי שקלים, ומכשלא היתה מנהלת מתנס בנמצא נבהלו ובמקום להתאמץ ולנסות לנהוג בצניעות ולהפיק  אירוע מכובד בתקציב נמוך, החליטו לבטל מוסד יפה שקנה לו מקום של כבוד באירועי הישוב.

"הגירעון גדול", אין זו שנת בחירות, אמרו, העלינו את הארנונה, אך עדיין אין לישוב תקציב מאוזן ולכן יש לצמצם ולבטל ולחתוך בבשר החי, הרי מי יזכור זאת עד יום הבוחר... כך אמרו וביטלו הכל במחי יד ותוך שהם רצים כאחוזי תזזית לבנק לברר כמה גרושים נחסכו מהקופה.

לא זו הדרך לחסוך! יש דרכים אחרות לצמצם עלויות.

למה להרוס דבר טוב?

אלחנן שורץ

אלחנן שורץ
Admin

מספר הודעות : 62

חזרה למעלה Go down

Re: למה להרוס דבר טוב?! - אירועי ליל יום העצמאות שלא יהיו

הודעה by MARCELO on 25/4/2014, 15:04

אלחנן היקר

אנחנו  חייבים להבין באיזה מציאות אנחנו נמצאים ואם נבין אז כל הדברים יהיו יותר ברורים ולא רק דברים כמו ביטול במה או ביטול התפילה יהיו לא ברורים
נכון שיש דין הבוחר ונכון שיש תוצאות הרוב ונכון שיש דמוקרטיה אבל מה שאין זה שכל ישר וקיבלנו לארבע או חמש שנים הבאים מנהיגות ללא שכל ישר והגון וצריכים להתכונן לפרק הבא ולהביא מנהיגות אחרת ו"זה מה יש" לא לשאול שאלות כי לא יהיו תשובות אלא פשוט לבלע, להמשיך קדימה אבל להתכונן ליום הבוחר הבא
המנהיגות הנוכחית מעלה את ארנונה ומסבירה לך שחמש /עשר שנים הגרעון גדל וגדל ורק הם החכמים מכל, מעלים את הארנונה לתושבים שמשלמים ( לאלו שלא משלמים לא מזיז להם כי ממילא לא משלמים ) וכך מסבירים לך בחוברות מודפסות ובעיצוב שמי יודע כמה עולה, שזה לא הפתרון הסופי, שיכול להיות שעוד מחצית שנה יצטרכו לעלות אותה עוד פעם כדי לכסות קצת את הגרעון המצטבר אבל האחראי או הגורם הישיר שאי יכולת ניהול קופה ציבורית ממשיך בתפקידו כאילו לא קרה כלום, אין אחראיות מיניסטרילית והכי חשוב אין האומץ להגיד רבותי טעיתי אני הולך הביתה, הכל כמנהגו נוהג והחגיגה נמשכת
אומרים לנו שהקופה ריקה, ושירדנו מדרגת במשרד הפנים וכו וכו וכו, לקחו עכשיו מנכל למועצה חדש, כנראה שגם שייך למנהיגות הנוכחית והוא יקבל הרבה יותר מהמנכל הקודם=למה? כי הוא יותר חכם ? מה הוא מביא איתו? או יותר טוב מה הוא כבר הוכיח כדי להוציא סכומים כאלו ? אבל יגידו לך שהכל לפי החוק והכל לפי המדרג של משרד הפנים, אותי לימדו שמתי שאין אז אין לשום דבר ומתי שיש אז כולם חוגגים
אני חושב מה העלויות של תפילה המונית לא ברחבת הקניון אלה במפעל הפיס ? מה נביא חזן מחו"ל ? סך הכל הגברה ועוד פיציפקס אבל מוכח מפה שלא שייך לזה שיש כסף או אין כסף זה שייך שהציבור הוותיק עייף ( ובצדק ) הציבור היותר צעיר אין לו את האפשרות לשנות דברים ( נכון יגידו לי שיש נציגים מכל השכבות ונציגים מכל השכונות אבל תכלס מדברים וסותמים להם את הפה או הם בעצמם מפחדים לא ללכת נגד התלם )
למנהיגות הנוכחית תפילה של המונים לא עשה רושם לכן הדבר הכי "חכם" וחסכוני שהחליטו זה לבטל אותה
זה המקום לציין ולפרסם שרק בגלל חגיגות של יום העצמאות משפחתנו החליטה לעבור לקרני שומרון ובזכות חגיגות ותפילות שנכחנו ובאנו במיוחד השתכנענו שזו המקום שאנו רוצים לגור
והשנה יש עוד חידוש מהפכני מביאים זמרים שיענו לדרישות של כולם: מחופשים כמו דתיים אז הדתיים יהיו שמחים, ישירו שירים לועזים אז החילונים יהיו שמחים, מביאים אותם במוצאי יום העצמאות ( חסכון אדיר ) מה יקרה ? מי יבוא ?אז שנה הבאה יגידו  אנחנו לא מביאים אף אחד כי לא באתם בשעה 20:30 לאחר יום שיוצאים וכולם חוזרים עייפים כדי לשמוע זוג שלהם ביום העצמאות זה כמו שמים וארץ וכמה זה יעלה ? חידוש נוסף זה להביא במהלך יום העצמאות כמה טנקים וכמה ג'יפים כאילו אנחנו בעיר ובחיים לא ראינו חייל או ג'יפ מסתובב ביננו אבל זה חינם לכן חסכנו המון, שלא נדבר על זיקוקים= מי צריך את כל זה רק כדי להרגיז ולהפחיד את שכננו זה שווה, אבל השנה אנחנו בסגנון חסכון אז כל אחד יזרוק גפרור לשמים ויחשוב שזה זיקוקים מה השכנים יגידו? כנראה שלהם גם נמאס מלחגוג עצמאות
אלחנן היקר: טוב יהי אם תתחיל אתה וכל השכבה שלך לשזר מותניים ולהתכונן לעוד ארבע שנים ולא לצפות מהמועצה הנוכחית דברים שבעיננו הם בנפשנו בא נחזיק את עצמנו כמה שנוכול ונצפה עתיד יותר טוב בא ניהי ריאלים ולא נצפה כלום כי כגודל הציפיה גם גודל האכזבה
יש לנו עוד זמן כדי לארגן בפייס תפילה של כל המעונינים לפי כל כללי ההלכה ולהרגיש ולהראות איך באמת חוגגים יום הצלה וחסד שריבון עולמים עשה אתנו, יום אשר פעמי הגאולה עלו מדרגה וניהו יותר משמעותיים
חזקו ואמצו

MARCELO

מספר הודעות : 51

חזרה למעלה Go down

הודעה by צבי גוטוטר on 25/4/2014, 20:29

לצורך תפילה לא צריך רמקולים ושאר ציוד
אם בכל זאת רוצים גם מגפון יספיק

אפשר לקבל החלטת המונים:
מגיעים לרחבת המתנ"ס לתפילה משותפת
ברוב עם הדרת מלך

פייסבוק וגבאים יכולים להודיע על כך
אני מניח שלא תהיה בעיה מצד החזן המסורתי
לחזן גם בתפילה זו

בצד יתרונות התפילה המשותפת יעבור גם מסר
שבוודאי יקלט בקומה השניה של הבניין ממול

להתראות,

צבי גוטוטר

מספר הודעות : 4

חזרה למעלה Go down

הודעה by אלחנן שורץ on 25/4/2014, 21:17

מהכרותי עם החזן המסורתי, הוא לא צריך רמקולים...

אלחנן שורץ
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה by מטי on 27/4/2014, 19:48

ערב יום העצמאות מאגד בשמחתו את כלל התושבים, חילוניים, מסורתיים ודתיים.

הובעה אכזבה קשה גם בפורום קרני שומרון רבתי ולהלן תגובתי (בהמשך לרעיונות שהובאו כאן):

אני מדברת עם תושבים, שכנים, נוסעים בתחבורה הצבורית והאכזבה וגם הכעס מאד גדולים.
הפניות שלי לראש המועצה נענו ב'אין תקציב', עם כל ההערכה שיש לי אליו התשובה הזאת מכסה על משהו אחר לגמרי, ואני לא רוצה לחשוב שלא מצא יחד עם הנהלת המתנ"ס דרכים יצירתיות להביא תכנים לערב יום העצמאות בעלויות מאד נמוכות שיכללו מעבר מיום הזכרון ליום העצמאות בשמחה ובדגל כולל הזיקוקים, עבורנו ועבור הילדים שלנו.
כמי שקנאית למסורת ישראל סבא יש בי יותר מצער על הפגיעה בקודשי ישראל, העברת ערב יום העצמאות ליום המחרת בלילה - משולה להעברת ערב פסח ליום המחרת.
אני פונה לחברי האופוזיציה והקואליציה, וגם לתושבים הפעלתנים בינינו, בואו 'נרים את הכפפה' ונעשה משהו להחיות את רחבת המתנ"ס בערב יום העצמאות, יום הגאולה השניה של עם ישראל.

רותי, זוארץ, חני היברט, תושבים שאכפת להם, חברי אופוזיציה (ואם חברי קואליציה רוצים, הצטרפו), בואו נפגש בדחיפות במוצאי יום השואה ונחשוב על רעיון, אם המועצה מוותרת על הערב הזה - אנחנו נקיים אותו עם כלל התושבים.

מטי

מספר הודעות : 26

http://ginot.110mb.com

חזרה למעלה Go down

הודעה by מטי on 27/4/2014, 20:05

יש התעוררות ודו_שיח בענין בקבוצת קרני שומרון רבתי בפייסבוק, הקישור:

https://www.facebook.com/groups/150124891711877/693215730736121/?comment_id=693564220701272¬if_t=group_comment_reply

מטי

חזרה למעלה Go down

הודעה by אלחנן שורץ on 27/4/2014, 20:20

יגאל שלום,

בהמשך לשיחתנו מיום חמישי בשבוע שעבר, אני מציע לך להאזין להלך רוח התושבים כפי שבא לידי ביטוי בפורום קרנ"ש בקישור:
http://hityashvut.forumhebrew.com/t7082-topic#8160

וכן בפייסבוק בקישור:
https://www.facebook.com/groups/150124891711877/693215730736121/?comment_id=693564220701272¬if_t=group_comment_reply

התירוצים של היעדר תקציב לא מתקבלים
לדעתי, לא מאוחר לשנות את המצב, יש עוד שבוע וניתן לתקן.

בברכה,
אלחנן שורץ

העתק: פורום קרני שומרון

אלחנן שורץ
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה by אלחנן שורץ on 28/4/2014, 02:46

יגאל שלום,

ראשית, פורום קרני שומרון פתוח לכולם וכל אחד יכול לפרסם בו, ללא הבדל דת גזע ומין.
שנית, למרות שכפי שידוע לך, אינני נוהג לפרסם באתר בשם אחרים, בשל נגיעתי בדבר, במקרה זה אחרוג ממנהגי ואענה לבקשתך לפרסום מכתבך. זאת על אף שהפורום פתוח גם לך וביכולתך ובכוחך לפרסם בו ככל העולה על דעתך.

טוב היה כי דבריך ישמעו תחת שמך ולא כתגובה שלי.

כמו כן, כפי שהתנסית בעבר גם אתה, אני עומד לרשות משתמשי הפורום בכל שאלה ובקשה לסיוע טכני.

בברכה,
אלחנן

2014-04-27 19:34 GMT+03:00 יגאל להב :
אלחנן שלום
אשמח לפרסומך באתר בו קיימת התכתובת בנושא חשוב זה

מכיוון ששוחחת עימי לפני כתיבת דבריך, הייתי מצפה לקצת יותר ייחוס לדברים או איזון, אבל כנראה צפיות זה דבר מוגזם
בניגוד לדבריך במכתבך באתר שאיני מחובר אליו, הצגת מציאות עבר שאינה קיימת.
בשנים האחרונות הוצאו מאות אלפי ₪ על אירועי ערב יום העצמאות בנוכחות דלה של מאות בודדות של תושבים, עם תרבות של מכלי קצף, מעט הפעלות לילדים, כאשר מרבית הצעירים והנוער נדדו
לכפ"ס/ רעננה או שפת הים לבילוי משלהם (דתיים וחילוניים).
למתנ"ס ולי קל יותר לבצע זאת ולהמשיך את המסורת הבזבזנית ואשר מרחיקה את הציבור ממנה ואשר קלה יותר לביצוע מאשר להתמודד עימה..
בחרנו עם הנהלת המתנ״ס על ביצוע מורכב יותר שמטרתו חיבור הציבור ומציאת המכנה המשותף אשר יגרום לו להשתתף.
מטרה נוספת שהוצבה הינה משיכת קהל מבחוץ אשר יוכל להכיר את הישוב ואולי לשכנעו לקנות כאן את ביתו וזאת לאור כישלונות חברות הבנייה למכור כאן בתים ובריחת מרבית הזוגות הצעירים מהישוב מכלל השכונות
אני מאמין שבדרך של התייעלות פנימית, שינוי ומציאת המכנה המשותף לכלל הקהילה, נוכל להחזיר לקרני שומרון את חשיבותה כעיר מחוז ומקום שמושך אליו קהל צעיר המחפש להקים בו את ביתו.

לגבי המתנ"ס. יש לו מנהל מזה מס' חודשים והמערכת עם כל הקשיים המלווים מערכת חדשה מתפקד היטב יחד עם הנהלה ציבורית ותיקה וחדשה.
נערכו אירועים שונים הכוללים גם ניסיון ראשוני מוצלח לפעילות משותפת לבני נוער דתי וחילוני בהפעלת ילדי הישוב, עם הכנסה לפעילות תנועות הנוער מול היוזמה המשותפת.
פתחנו משרת ניהול חדשה של מנהל תחום נוער וצעירים במטרה לסמנם כיעד ברור שלנו לעודדם לתרום לקהילה ולהשאר כאן לאחר בגרותם

ארנונה- טרם החלו בגבייה מכיוון שרק ביוני מאשרים במשרד הפנים את התוספות לכלל הרשויות, ואנו בשלבי בקשת הלוואה של 500 אש"ח (שאישורה ממושך) על מנת שנוכל לכסות את הוצאת הכספים המיותרת והבזבזנית בגין פיטורי הגב׳ אפק אשר שולמו מכספי התקציב השוטף ומשתקים את יכולת התמרון הכלכלית של המועצה
.
לסיכום המענה לדברים שנכתבו. הבחירות הסתיימו לפני כחצי שנה. יש אפשרות להצטרף לשינוי, לעלות רעיונות ולקחת חלק פעיל בתהליך הלא קל אך מעניין ושבסופו בס״ד נעשה ונצליח, ויש אפשרות לשבת בבית או להגיע לאירועי הקהילה עם עט חד ולחפש את התקלות ולהעצימן.
אני מעריך ומקווה כי מרבית הקהילה תבחר בדרך הראשונה, תשתתף באירועים ותיקח חלק בשינוי ובהעשרת הציבור
אגב, במידה ויהיו הארות/ הערות, נדע להפיק את הלקחים ולתקנם בהמשך, ולכן גם הצעתי לך ולאחרים להשתתף בוועדות הציבוריות..
כאן המקום להודות לעובדי המתנ"ס, עובדיו והועדה הציבורית שלו והעומד בראשם, העובדים והמתנדבים בשעות רבות ועומס רב על מנת לתת שרות טוב ונכון לקהילה וכן לעובדי התחזוקה על הכנת הישוב וקישוט השכונות למתן תחושת החג בשבוע הבא.
באיחולי הצלחה וכינוסים מוצלחים לכלל האוכלוסיה ושבוע טוב
יגאל להב - ראש המועצה

.
אגב, לגבי המהות האחרונה. תפילת ההמונים. למרות שבעבר הנוכחות הייתה מעטה
ומרבית בתי הכנסת ביצעו אותה בשכונות השונות. במידה ותהה דרישה לתפילה מרוכזת – בשמחה ובתיאום עם המתנ"ס
מציע רק לבדוק עם בתי הכנסת האחרים אשר למיטב הבנתי מראש מבצעים את התפילה כבכל שנה אצלם
האירועים עצמם ימשיכו בשכונות וביום המחרת כלל השכונות יחד במפגן משותף עם חיילי צה"ל
בתודה
יגאל

אלחנן שורץ
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה by מטי on 28/4/2014, 03:14

בהמשך לדיון הסוער בקבוצת קרני שומרון רבתי, אני קוראת לראש המועצה לכנס מיד בצאת יום השואה את הנהלת המתנ"ס, בהם כלולה רותי שפיצר, חני היברט, לי ניראל והח"מ, כדי לדון ביחד בעשיית תיקונים קטנים בתוכנית המקורית.
בתוכנית יש דברים נפלאים, אבל יש לעשות בה תיקונים כדי להחזיר את הציבור הנפלא שלנו (על כל גווניו) לרחבת המתנ"ס בערב יום העצמאות שיתפלל, יחגוג וישמח י ח ד (!!!!!) (מי שלא רוצה להיות ביחד יכול לחזור לשכונה).

אני קוראת מכאן לראש המועצה להעזר בזוארץ הפקות, שהביע נכונות לקחת על עצמו הפקת הרקדה לכולם ברחבת המתנ"ס עם תום התפילות המשותפות !!!!!!!

מטי

חזרה למעלה Go down

הודעה by zesergio on 29/4/2014, 00:54

שלום לכולם,

הנה תרומתי לדיון.

כל שנה אנו מחכים ליום העצמאות, בדיוק כדי להגיע לרחבת המתנ"ס ותמיד נהנינו מאד. לקנות כמה קלחי תירס, הילדים מתרוצצים פה ושם, חברים נפגשים מחליפים מילה על הא ודא. תענוג!
בשנה שעברה הייתה הופעה (בתוך המתנ"ס) של חנן יובל, ללקק את האצבעות. איזו מוזיקה, איזו איכות! תרבות במיטבה!

לפני מספר שנים הייתה הופעה (גם היא בתוך המתנ"ס) של איתן מסורי. כנ"ל, ממש תענוג.

לא ספרתי אנשים ברחבה או בהופעות, וגם לא תמיד נכחתי בהופעות אשר בבמה המרכזית, אבל היה תמיד כיף לא נורמלי. אווירה שקשה לתארה במילים.

ראיתי את תגובת ראש המועצה, ואני מתקשה להאמין ששנינו היינו באותו מקום. הוא מתאר אירועים שכביכול היו כושלים. מאיפה קיבל את הרושם הזה? האם באמת נכחנו באותו מקום?

זה נשמע כאילו הוא איננו מרוצה מכמות הנוכחים בשנים שעברו. אני חולק עליו – לדעתי כמות האנשים הייתה גדולה. לפחות אלף (בסך הכל), אם לא יותר. האם מישהו מצפה שבבמה המרכזית בפתח-תקווה יגיעו רוב תושבי העיר? ודאי שלא. והאם עדיין מקיימים שם במה מרכזית? בוודאי שכן, שהרי המונים מגיעים לשם, גם אם הם רק כ-3% מתושבי העיר.

אווירה כל כך טובה, שהייתה לנו פעם בשנה. האם כל תושב ותושב מצא את עצמו שם? כנראה שלא. פה ושם אנשים כנראה יצאו החוצה מהיישוב כדי לחגוג במקומות אחרים. האם כל קבוצות הגיל מצאו את עצמם? כנראה שגם זה לא. אז מה? המון אנשים הצביעו ברגליים ובאו! למה לבטל דבר כזה?

לעניות דעתי לא כל אירוע מהסוג הזה צריך להימדד דרך החור שבגרוש. נכון, זה לא כלכלי כי זו הוצאה ללא הכנסות, אבל היישוב אינו עסק כלכלי, והוא זקוק לבידור.

אגב, האחים גת כנראה עולים יותר זול במוצאי יום העצמאות מאשר בליל יום העצמאות. זה ברור, כי גם התושבים לא יגיעו להופעה המתוכננת שלהם. ראשית, רוב האנשים עייפים במוצאי יום העצמאות אחרי יום של התרוצצות. שנית, במוצאי יום העצמאות חוזרים לתוקפם מנהגי האבלות של ספירת העומר. דתיים המכבדים את מסורתם לא יגיעו. גם אני ביניהם.

זה יהיה ממש בזבוז כסף על כלום. נכון, בהנחה גדולה, אבל לריק.

אני קורא לראש המועצה: מר יגאל להב, חזור בך. אין מצווה לעשות שינוי רק לשם השינוי. יש כן מצווה לתקן קלקולים. אירועי ליל יום העצמאות היו בידור במיטבו, ולא קלקול שדורש תיקון.

תודה רבה וחג עצמאות שמח,

שרון

zesergio

מספר הודעות : 2

חזרה למעלה Go down

הודעה by MARCELO on 29/4/2014, 14:26

כל הכבוד שרון על המילים החמות והאמיתיות
אבל אני מבקש להדגיש עוד פעם מה שכתבתי: לא יהי היום העצמאות השקט היחידי שיהי' בישוב בארבע שנים הבאות, זה שאין כסף זה תירוץ ולא סיבה כי כבר יש מישהו שתורם את ההגברה לכן לא מובן איפה יהי חריגה בתקציב כאשר כל אירוע של יום העצמאות מתוקצב בחלקו ממשרדי הממשלה.
זה עוד סיבה להביא את האחים גת, כך ינפנפו עוד שנה ויגידו: הבאנו ממיטב הזמרים ואף אחד לא בא אז בשביל מה להביא מישהו.
מי שבא לתפקיד חדש וקודם כל פוסל ומבקש לשנות כל מה שהיה ( אפילו העיתון של הישוב כבר לא מתאים השם הקודם אלא צריכים לשנות את זה גם שלא יהי זכרון למה שהיה קודם ומהבחירות נינהנו כוכב חדש בגלציה
אני קורא לכל אחד שמדינת ישראל חשובה לו ועוד יותר לכל מי שפועם בליבו נפש יהודי הומיה לבוא ולהתארגן במפעל הפיס כל הבתי כנסיות של כל הישוב ( לימדו אותנו על אינטגרציה ועכשיו כל אחד עשה מסיבה לעצמו ? ) נבוא כולנו בזקננו ובנעורנו ונודה למלכו של עולם על החסד שגמל וגומל איתנו יום יום
כדאי גם שהמועצה הדתית תיכנס לעבי הקורא, כמאמר " איפה שאין איש ....

MARCELO

מספר הודעות : 51

חזרה למעלה Go down

הודעה by zesergio on 30/4/2014, 23:16

שלום מרסלו,

אינני שותף כלל לפסימיות שלך.

לדעתי מר יגאל להב, ראש המועצה הנבחר, הוא איש ראוי, ובוודאי כזה שכוונותיו טובות. מן הדין לתת לו תקופת חסד ולראות כיצד יתפתח היישוב.

בנוגע לליל יום העצמאות כתבתי את דעתי.

תודה רבה,

שרון

zesergio

מספר הודעות : 2

חזרה למעלה Go down

קצת מבפנים

הודעה by zoaretz on 1/5/2014, 02:15

בס"ד

טוב, מהיכן נתחיל? -ראשית גם אני לא בעד לבטל את חגיגות ערב העצמאות!
אך אבקש להוריד קפידה מהנהלת המועצה והמתנ"ס, ישנם שם ראשים חדשים. תכל'ס זמן להפיק אירוע עצמאות כמו שהיה בעבר זה לא בחודש או חודשיים, למנהל המתנ"ס ישנו צוות חדש שגם הוא לומד להכיר את השטח, ואני מאמין שתהיה הפקת לקחים משלושת האירועים האחרונים שנראה תיקונם בעז"ה באירועי הקיץ!
אני אישית מזמין את כלל הציבור בערב עצמאות 19:45 לתפילה חגיגית ב"בית הכנסת הספרדי שבטי ישראל"
וב"פארק מיכל" בגינות שומרון
לאחר התפילה דברי תורה מפי הרב אורון, פתיחת אירועי עצמאות מפי ראש המועצה ולאחר מכן הרקדה במגוון סגנונות וצבעים, להטוטן לילדים, לאחר מכן קריוקי ושירה בציבור ולקינוח סרט ישראלי נקי(הוועד/מוישה ונטילטור/השכונה שלנו כו') במקום דוכני מזון הבשרים חלק/בית יוסף נקניקיה בלחמניה+טרופית 10 ש"ח

ההגעה שלכם ההצלחה שלנו כישוב וכקהילה אחת -אם ישנו נוער שמוכן לעזור ולסייע, אקבלו בזרועות פתוחות 050-5474486

zoaretz

מספר הודעות : 3

חזרה למעלה Go down

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא חזרה למעלה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא